Głośniki samochodowe DLS Cruise CRPP-U6.25
GŁOŚNIKI UNIWERSALNE
Uniwersalny zestaw komponentów, starannie wykonany, aby pasować do szerokiej gamy modeli samochodów.
  • Głośnik niskotonowy [mm]: 165
  • Moc: 100 W [RMS]
Dlaczego ten zestaw robi różnicę?
  • 100W RMS mocy – duża rezerwa dynamiki i pełniejsze brzmienie nawet przy wyższej głośności
  • Wysoka skuteczność 90 dB – bardzo dobre brzmienie nawet zasilane fabrycznym radiem
  • Tweeter 25 mm o wysokiej przejrzystości – wyraźne wysokie tony i lepsza scena dźwiękowa
YouTube
DLS Cruise CRPP-U6.25 głośniki samochodowe
Szwedzka technologia DLS – jakość, którą poczujesz od razu
W modelu DLS Cruise CRPP-U6.25 zastosowano midbasy z laminowaną membraną z włókna szklanego oraz gumowe zawieszenie zapewniające stabilną pracę przy wyższych poziomach głośności. Wentylowany kosz poprawia chłodzenie cewki i ogranicza zniekształcenia, a tweeter 25 mm zapewnia bardzo wysoką przejrzystość wysokich tonów.
DLS Cruise CRPP-U6.25 detale konstrukcyjne
  • Akcesoria instalacyjne
DLS Cruise CRPP-U6.25 zawartość zestawu
Moc RMS [W]100
Pasmo przenoszenia [Hz]55 Hz - 25 kHz
Głośniki uniwersalne zostały stworzone tak, aby pasowały do każdego auta, zazwyczaj niezbędne są dystanse montażowe oraz adaptery do fabrycznych kostek. W większości samochodów znajdziesz głośniki 165mm (niekiedy 130 lub 200mm) Jeśli nie masz pewności, które wybrać, napisz do nas – sprawdzimy to dla Ciebie.
Nie jest to konieczne w każdym przypadku. Należy zwrócić uwagę na “moc RMS”, “skuteczność głośników” oraz “impedancję”. Jeśli moc RMS jest mniejsza niż ~60W, skuteczność większą niż 88dB, a impedancja jest taka sama jak zestawu fabrycznego – głośniki będą nadawać się również do pracy z fabrycznym radiem. Z lepszym radiem lub wzmacniaczem wydobędziemy pełen potencjał głośników, szczególnie, kiedy chcemy zbudować mocniejszy projekt.
Dźwięk odbijający się od blachy bezpośrednio za głośnikiem może zakłócać jego pracę. Warto w tym miejscu (na matę butylową) nakleić mały kawałek pianki 15mm, która rozproszy dźwięk i poprawi czystość średnich tonów.
Dodaj opinię
DLS Cruise CRPP-U6.25 DLS Cruise CRPP-U6.25
5 gwiazdek
0%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
Czego jeszcze możesz potrzebować...
PASUJE DO BMW
  • Moc: 120 W [RMS]
  • Impedancja [Ω]: 2
  • Typ produktu: Głośniki Woofery
PASUJE DO OPLA
  • Moc: 90 W [RMS]
  • Moc: 50 W [RMS]
Odbierz -5% na pierwsze zamówienie!